02.11.2013 A ZASE TEN VACULÍK :)
Jak podivně se s věkem mění pohled na to "lahodné".......
Ale mám posekáno a pořezáno všecko haluzí. Zbývá mi nakládat na kolečko a odvážet do dřevníku, než bude pršet. To je lahodné. Mezitím vždycky chvilku sedět a hledět : jak je to všecko pěkné.
(LN 10/2013)










