Musíme zvýšit produktivitu práce. Úplně by stačilo změnit k práci přístup. Ze své zkušenosti vím , že lépe pracují Američané, Poláci , Rumuni i Číňané, a to jmenuji jen ty, které mám v týmu. Češi více než lidé z okolních zemí pracují od do, když začnou řešit úkol nebo problém, tak jako první vidí důvody , proč to nepůjde, a nikoliv, jak by to jít mohlo. (...) Neradi vystupují ze své "komfortní zóny". A příliš často pracují svým šéfům "navzdory" , místo aby se vnímali jako součást jednoho týmu.










