08.11.2013 VYJÁDŘENÍ NORSKÉHO OBCHODNÍKA ANTONA STEBERGLOKKENA
Jako milovníka Norska mne tento názor nepřekvapuje. Škoda jen , že u nás je velké procento lidí, kteří takto vůbec neuvažují. O to větší dík patří těm co se chovají "poseversku" :)
U nás v Norsku jsme naštěstí zvyklí podporovat regionální podnikatele a nakupovat místní produkty, což hraje v můj prospěch .










