Doplňkové služby:
platba platebními kartami

výběr hotovosti při placení

parkoviště pro auta

bezbarierový přístup

s košíkem až k autu

 

 

V roce 1991 Jan Slovák ( JS ) navázal na prvorepublikovou obchodní činnost svého dědečka Vladislava Slováka, která byla nedobrovolně ukončena v roce 1950 komunisty . Jeho vnuk obnovil tuto rodinnou živnost v roce 1991 jako jeden z vůbec prvních soukromých podnikatelů porevoluční doby v regionu. Finanční prostředky získané formou úvěrů a půjček byly použity na postupný rozvoj firmy. V úvodu byla snaha poskytnout zákazníkům kvalitnější nabídku potravin a drogistického zboží než u v té době monopolních prodejen Jednoty zásadně omezována a limitována zásobováním od výrobců, které v té době v podstatě nefungovalo. Z dnešního pohledu se zdá těžko pochopitelné, že nebylo možné zajistit takové základní zboží jako např. v letním období pivo, minerálky či nanuky , v období vánoc pak například potřeby na pečení a v běžném denním provozu kvalitní čerstvé pečivo, nebo zeleninu apod.)

 
Foto
 
další historické a dobové fotografie
 

Přesto se nejdříve jen za pomoci rodinných příslušníků , po té pak ve spolupráci s prvními zaměstnanci dařilo postupně rozšiřovat nabídku sortimentu a celkovou úroveň prodeje.Prodejna prošla několika částečnými rekonstrukcemi, zásadní pak na sklonku roku 2005. JS se se zúčastnil veřejné soutěže na odprodej sousedního domu ( dřívější sídlo MNV ), kterou vyhrál. Propojením obou budov došlo k podstatnému rozšíření prodejní plochy na současných cca 300 m2. Snahou majitele je nabízet v této prodejně alternativu k obchodním řetězcům pro zákazníky, kteří preferují „domácí" prostředí se zaměřením na kvalitu prodávaného sortimentu, seriózní a zodpovědný přístup personálu a v neposlední řadě dostatečnou šíří sortimentu v přijatelných cenách.

 

V roce 2003 byl JS ve výběrovém řízení zástupci Obce Valašská Senice vybrán, jako nájemce místní prodejny potravin a doplňkového zboží. I zde je jeho snahou poskytovat zákazníkům v rámci možností této koncové obce co nejkvalitnější služby.

 

V současnosti je JS nejdéle působícím soukromým obchodníkem na Hornolidečsku. Poskytuje pracovní příležitost cca 30 lidem ( z toho je část stálých zaměstnanců, část pracovníků na dohodu ).

 

V roce 2014 došlo k ukončení pronájmu prodejny Ve Valašské Senici. Počet zaměstnanců se snížili o pět osob.   

 

 

 
 
 

REKONSTRUKCE PRODEJNY TETA V ROCE  2009 BYLA SPOLUFINANCOVÁNA Z PROSTŘEDKŮ EVROPSKÉ UNIE , Z PROGRAMU ROZVOJE VENKOVA 


Copyright (c) 2008 S-MARKET Created st.fuks REGIONVALASSKO.CZ public system by www.krajta.cz
Doporučujeme: Region Valašsko | Dřevěné schody, schodiště z Valašska | Segmentové schodiště stavebnice | Nejlevnější podlahy